Go to Top

Kontakt

BESTYRELSESMEDLEMMER OG KONTAKTOPLYSNINGER

Du er altid velkommen til at kontakte Brovst Musikforsyning via vores bestyrelsesmedlemmerne og kontaktoplysningerne angivet herunder.

Foreningsmails:

Kassere: Bmf.kasse@gmail.com

Booker: Brovstmusik@gmail.com

Bestyrelsen for Brovst Musikforsyning

Flemming Kristiansen

unnamed (14)

Formand og annoncering
1185@nordfiber.dk

Marianne Kristiansen

unnamed (12)

Bestyrelsesmedlem og kassere
Marianne-jensen64@hotmail.com

Anders B. Rask

unnamed (16)

Bestyrelsesmedlem, pr. og billetsalg
Andersbrondumrask@hotmail.com

Liv Lykke Mulvad

unnamed (8)

Bestyrelsesmedlem, sociale medier og bar ansvarlig
Livslykke@me.dk

Clemens Bornefelt

unnamed (15)

Bestyrelsesmedlem og sommersang
Clemens@bornefelt.dk

Jim Vinther

unnamed (10)

Bestyrelsesmedlem og materiel ansvarlig
Jim.vintherse@gmail.com

Fritlev Larsen

unnamed (9)

Bestyrelsesmedlem og indgang
Fridlev@gmail.com

Brovst Musikforsynings Venner

Peter Lysgaard

unnamed (13)

Booker
Brovstmusik@gmail.com

Irdi Mortensen

unnamed (18)

Sociale medier og fonde ansøgning
Irdi_mortensen@hotmail.com

Frank Drangå

2020-02-04 13.08.42

Webmaster
Fdrangaa@gmail.com

Jesper Mulvad

unnamed (6)

Frivillig
Jespermulvad@icloud.com

Liane Lysgaard

cropped-hane_ub_www_dkl.jpg

Frivillig
Lianekl@hotmail.com

Line

unnamed (17)

Frivillig
Krohn19@hotmail.com

Henrik Møller

unnamed (7)

Frivillig
Henrikmoller73@gmail.com

Ann Meyer

cropped-hane_ub_www_dkl.jpg

Bier fest
Ack82@live.dk

Patrick Aaen

cropped-hane_ub_www_dkl.jpg

Bier fest
Patrickaajensen@hotmail.com

Natashia Knak

unnamed (11)

Bier fest
Natashia-pigen@hotmail.com

Morten Meyer

cropped-hane_ub_www_dkl.jpg

Bier fest
Morten0301@hotmail.com

Thomas Østergaard

cropped-hane_ub_www_dkl.jpg

Lydmand
Moelgaardsound@gmail.com

Henning Kirk

cropped-hane_ub_www_dkl.jpg

Hvilende

Spillested

Skovsgård Hotel

Skovsgård Hotel

Hovedgaden 26, Skovsgaard
9460 Brovst
Tlf: 98230400
mail@skovsgaardhotel.dk

Brovst Musikforsyning